Internet szansa na efektywną reklamę

Znawcy dostrzegli, że większość przedsiębiorstw wykorzystuje swoją stronę internetową tylko i wyłącznie do ekspozycji cenników oraz podstawowych informacji i oferty. Takie wykorzystanie strony internetowej to marnowanie zasobów i potencjału jaki daje marketing internetowy.
Większość ludzi użytkuje net, ponieważ sądzi, że to nieodzowność oraz odkryją tam najlepsze rozwiązanie wielu problemów. Promocja w necie dociera do większej grupy ludzi i jest względnie tania. Marketing w innych mediach jest o dużo droższy. Drobna reklama w necie może przynieść dużo korzyści.
Jak ukazują badania raptem około 50% polskich firm posiada swoją witrynę internetową. Druga połowa przedsiębiorców nie zdaje sobie sprawy z potęgi sieci, lub ich przedsiębiorstwo ma monopol na rynku i nie potrzebuje reklamy. Większość osób, które nie korzystają z marketingu internetowego nie zdaje sobie sprawy z potęgi jaką daje reklama w sieci internet. Sporo przedsiębiorców nie zdaje sobie również sprawy jak zdobywać klientów w necie.

https://sklepwp.pl