Przykładowe autoprezentacje projektanta mody

Jestem też ogromnie podekscytowany, ażeby mieć możliwość pracy z marką jak Dapper (który robi wielki bramkarz od ponad dekady). Mamy najnowszy, największy, wszechstronny zespół projektowy w San Francisco, jaki jest sercem tego. Będę na miejscu w Los Angeles oraz w Nowym Jorku z otoczeniem projektantów i ilustratorów.

Jestem projektantem i uwielbiam być projektantem; Myślę, że tak prawidłowo się cieszy się mówić o projekcie. Uwielbiam pomysł współpracy z projektantami i markami … to naprawdę kreatywny proces.


https://www.jestmodnie.pl


Uwielbiam pomysł bycia siłą twórczą, myślę, iż jest więc nadzwyczaj ważne dla każdego procesu twórczego, by stworzyć własne pomysły, bowiem daje ci szansę zobaczyć i usłyszeć, co to jest rzeczywiście kreatywne. Uwielbiam, że pracuję z ludźmi, którzy są perspektywę kreatywną, która sprawia, że czujesz się zainspirowany.


https://modnyblog.pl


Jestem wielce optymistycznym człowiekiem. Jestem entuzjastą sztuki, która uważa, że jest miejsce na wszystkie kreatywne typy na tym świecie. Dlatego jestem super pasjonatem mody i robi fajne rzeczy, i jestem dziewczyną, która dba o upoważnienie kobiet. Kocham wszystkich kreatywnych ludzi na tym świecie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *