Tag Archives: Serwisy społecznościowe

Czego potrzebujesz do promocji w Internecie

Przede wszystkim trzeba podkreślić, że Internet to miejsce, gdzie jest oferowanych bardzo dużo bezpłatnych możliwości promocji swoich artykułów, usług czy też wydarzeń. Wiele branż funkcjonuje bardzo dobrze w portalach społecznościowych, na przykład branże: odzieżowa, usług kosmetycznych, fryzjerskich – świetnie odnalazły się na Facebooku.

Najpierw zbadaj, gdzie oferty z twojej branży są w sieci promowane. Jeżeli są serwisy, gdzie jest już dużo ofert z twojej branży, oznacza to, że jest tam zbyt. Z drugiej strony jest też konkurencja.

Czego potrzebujesz by promować swoja ofertę w Internecie

Własna strona internetowa

Mimo dostępu wielu możliwości prezentowania swojej oferty w różnych serwisach internetowych, często bezpłatnie, warto mieć własna witrynę internetową, we własnej domenie. Jest to twój adres internetowy, możesz – w ramach prawa, kreować treści według własnych zasad, nie jesteś ograniczony nałożonym przez kogoś innego regulaminem.


Reklama to psychologia


Profile w serwisach społecznościowych

Załóż profile w tych serwisach społecznościowych, gdzie twoja branża dobrze sobie radzi. Twórz społeczność wokół swojej firmy lub/i swojej oferty. Facebook daje możliwość emisji reklam.